FAQ

ZNAJDZIECIE TUTAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

SESJA NOWORODKOWA

1. KIEDY REZERWOWAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ ?

Sesję noworodkową najlepiej jest zarezerwować kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku. Ja zapisuje sobie orientacyjną datę porodu, a kiedy dzidziuś jest już na świecie ustalamy dogodny dla Was termin.

2. KIEDY NAJLEPIEJ ZREALIZOWAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ ?

Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14. dnia życia dziecka.  W tym okresie maluszek większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest głęboki, dzięki czemu  mogę bezpiecznie układać go do zdjęć. Jeśli nie uda Wam się wykonać sesje do 14. dnia, istnieje możliwość wykonania sesji w stylu lifestyle w moim studio.

3. ILE CZASU TRWA SESJA NOWORODKOWA ?

Sesja noworodkowa trwa ok. 3 h. W jej czas wliczone jest już przewijanie, karmienie, a także usypianie maluszka. Musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w tym dniu najważniejszy jest mały model i to on dyktuje nam warunki.

4. GDZIE WYKONYWANA JEST SESJA NOWORODKOWA?

Sesja odbywa się u mnie w studio przy ulicy Mehla 14 A. Dysponuję różnego rodzaju ubrankami oraz rekwizytami niezbędnymi podczas sesji. Podczas sesji ogrzewane jest miejsce w którym wykonuję zdjęcia, żeby maluszkowi było ciepło i przyjemnie jak w brzuszku u mamy.

5. CO MUSIMY PRZYGOTOWAĆ NA SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Po umówieniu się na sesję, przekażę Wam  wszystkie niezbędne wskazówki i porady, jak się przygotować i co ze sobą zabrać. Dzięki nim sesja będzie przebiegła jeszcze sprawniej.

6. CZY PODCZAS SESJI JEST MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA ZDJĘĆ RODZINNYCH?

Tak, podczas sesji wykonuję zdjęcia maluszka z rodzicami jak i z rodzeństwem.

7. KIEDY DOSTANIEMY GOTOWE ZDJĘCIA?

W ciągu 3 dni roboczych od sesji, dostaniecie maila z dostępem do prywatnej galerii w której będą znajdowały się zdjęcia do wyboru. Obrobione zdjęcia dostaniecie w przeciągu 6 tygodni od wysłania mi informacji zwrotnej z Waszym wyborem ( zazwyczaj zdjęcia są gotowe wcześniej ;)) Jeśli wyraziliście zgodę na publikację zdjęć Waszego maluszka, w przeciągu kilku dni pojawi się zdjęcie z sesji na moim profilu na facebooku.