O MNIE

Fotografia to sztuka, pozwala na przetrwanie krótkich chwil na wieki i pokazuje unikalne emocje, których nie da się powtórzyć. Moim zadaniem jako fotografa jest poszukanie tych idealnych momentów, które pokazują nadzwyczajność chwili, a przy tym wyglądają naturalnie. 

Nic nie zdarza się dwa razy i tylko osoba z aparatem jest w stanie sprawić, aby ten jeden ułamek sekundy przetrwał na zawsze. Każda iskierka w oku, pełne miłości spojrzenie, grymas na twarzy oraz każda emocja zostaną złapane przez aparat i zachowane. 

Nieważne czy sesja pozowana czy naturalna – zawsze staram się uchwycić momenty, które zaintrygują, sprawią, że serce zabije mocniej i wzbudzą emocje. To właśnie cała magia fotografii – w pędzie życia nie dostrzegamy tych ułamków sekund, które – jeśli uchwycone – potrafią rozpalić serce i zaintrygować.

Pasja fotograficzna towarzyszy mi, odkąd sięgam pamięcią. Zaszczepiła ją we mnie moja mama. Aparat jest ze mną zawsze, bym mogła w każdym momencie zamknąć w kadrach najpiękniejsze chwile. Pomysł na karierę zawodową narodził się z właśnie z miłości do sztuki i fotografii, a także pasji do tworzenia.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą Poli i Leona. Uwielbiam mojego buldożka francuskiego, podróże w różne zakątki świata i cafe latte bez której nie wyobrażam sobie zacząć dnia ;)

Staram się stworzyć niepowtarzalne i pełne emocji zdjęcia, a podczas sesji gwarantuję spokojną atmosferę, która pozwoli stworzyć niezwykłe ujęcia.

Zapraszam Cię do mojej galerii, a jeśli masz jakieś pytania – chętnie na nie odpowiem.

Dziękuję, że mnie odwiedziłeś.
Z przyjemnością przywitam Cię znowu.

Karolina <3